GoPro Hero 12 Black ile Tanışın: En Yeni Spor Kamerası (Video)

GoPro Hero 12 Black

GoPro tutkunları, bekleyiş sona erdi! GoPro, en son spor kamerası olan GoPro Hero 12 Black'i piyasaya sürdü ve bu kamera hem gündelik kullanıcıları hem de profesyonelleri memnun edecek heyecan verici özelliklerle dolu.

GoPro Hero 12 Black'in dikkat çeken güncellemelerinden biri, GoPro'nun Enduro pilleri ile eşleştirildiğinde ultra uzun süreli kayda sağladığı etkileyici destek. Yeniden tasarlanmış bir güç yönetim sistemi sayesinde bu kamera, etkileyici bir şekilde 5.3K 60'da kesintisiz kaydı 2 kat daha uzun süre sunarak kesintisiz 70 dakikalık aksiyon sunuyor.

GoPro Hero 12 Black Özellikleri

Ayrıca 5.3K 30'da 1.5 saatten fazla ve 1080p 30'da 2.5 saatten fazla sürekli kaydın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu rakamlar Enduro pillerinin kullanımına dayanmaktadır; standart GoPro pilleriyle farklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

GoPro Hero 12 Black Teknik Özellikleri

TikTok ve YouTube Shorts gibi platformlar için içerik oluşturmayı hedefleyenler için Hero 12 Black, oyun değiştiren bir 9:16 dikey çekim modunu tanıtıyor. Bluetooth kablosuz ses cihazı desteği ile birleştirildiğinde, AirPods ve mikrofonlar dahil, bu kamera dikey video oluşturucuları için bir rüya aracı haline geliyor ve çekici dikey ekran videoları oluşturmanın sürecini basitleştiriyor.

Profesyoneller de hayal kırıklığına uğramayacaklar, çünkü Hero 12 Black, 5.3K ve 4K çözünürlüklerinde HDR fotoğraf ve video yetenekleri sunuyor ve artırılmış dinamik aralık için GP-Log kodlaması sunuyor. Dahası, kullanıcılar artık birden fazla Hero 12 Black kamerası arasında zaman kodlarını senkronize edebilir, çoklu açı video düzenleme ve hizalama işlemini basitleştirebilir.

GoPro Hero 12 Black Video

Max Lens Mod 2.0 aksesuarı dahil edilerek, kullanıcılar 4K/60fps'de 177 derecelik bir görüş alanının tadını çıkarabilirsiniz. Geniş ekran video için %36 daha geniş kapsama alanı ve dikey video için inanılmaz %48 daha yüksek görüş alanı sunar. Lütfen unutmayın ki, Max Lens Mod 2.0 ayrı bir satın alma gerektirir.

GoPro, içerik oluşturucuları göz önünde bulundurarak Creator Edition yaratıcı kit ile geliyor, bu kit bir tutma aparatı, mikrofon ve LED aydınlatma seçeneklerini içeriyor. Ve GoPro aboneleri için GoPro Quik uygulaması güncellemesi artık bulut tabanlı video düzenlemeye izin veriyor, yerel indirmeleri ortadan kaldırıyor.

GoPro Hero 12 Black Fiyatı

GoPro Hero 12 Black Fiyatı Ne Kadar?

Hero 12 Black, 400 Amerikan Doları fiyatıyla geliyor, Hero 12 Black + Aksesuarlar Paketi ise 450 Amerikan Doları olarak fiyatlandırılmış. En üstün deneyimi arayanlar için Hero 12 Black + Max Lens Mod 2.0 paketi ise 480 Amerikan Doları karşılığında sunuluyor.


Sonuç olarak, GoPro Hero 12 Black, eylem kameraları için çıtayı yükseltiyor ve farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir dizi özellik sunuyor. Siz sıradan bir maceracı veya deneyimli bir içerik oluşturucu olun, Hero 12 Black, anılarınızı muhteşem detay ve netlikle yakalamak için burada. Bu etkileyici GoPro yeniliği ile içerik oluşturma oyununuzu yükseltmek için hazırlıklı olun!

GoPro Hero 12 Black Tanıtım Videosu

Daha yeni Daha eski