UMA Coin Geleceği Uma Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023 2024 2025 2030

0 50

Bu makalemizde sizlere UMA Coin Geleceği Uma Coin Yorumları ile alakalı ayrıntılı Kripto Para tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca UMA Coin Geleceği Uma Coin Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023 2024 2025 2030 gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

UMA Coin Nedir?

Evrensel pazar erişiminin kısaltması olan UMA, kullanıcıların neredeyse her şeyin fiyatını takip edebilen özel teminatlı sentetik kripto para birimi belirteçleri oluşturmasına olanak tanıyan Ethereum üzerine kurulmuş bir protokoldür. Kısacası, UMA, varlığın kendisine fiilen maruz kalmadan, ERC-20 jetonlarını kullanarak herhangi bir varlıkla ticaret yapmanıza olanak tanır.

Diğer bir deyişle UMA, birden çok yatırım türünü tek bir hesapta içerebilen, profesyonelce yönetilen bir özel yatırım hesabıdır. Yatırımlar, yatırım fonları, hisse senetleri, tahviller ve borsada işlem gören fonları içerebilir. Birleştirilmiş yönetilen hesaplar genellikle belirli bir programa göre yeniden dengelenir.

UMA Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: UMA’nın sitesine göre amacı, “Dünyadaki herkesin finansal riske erişmesini mümkün kılmaktır. Bu, adrenalin dolu kripto para tüccarlarının kulaklarına müzik gibi gelse de, eski kurumsal yatırımcılar için bir senfonidir.” diyor.

Uma Coin, evrensel bir Pazar işlevi yapan Uma platformunun yerel kripto para birimidir. Uma platformu, dünyadaki herkes için yatırım yapma imkanı sağlayan, birden fazla yatırım ürününü tek bir hesapta toplayan, bunlara yatırım yapılmasını ve izlenebilmesini kolaylaştıran bir yatırım platformudur. 2022 yılının başlarından itibaren fiyat grafiğinde güzel bir yükseliş gösteren UMA coin geleceği 2022 yılında nasıl olacak, bu coin hakkında uzmanlar ve ünlü analistler tarafından yapılan yorumlar neler, sizler için araştırdık. İşte tüm merak ettikleriniz…

  • UMA Coin Kaç TL (CANLI)
  • UMA Coin Nedir?
  • UMA Coin Projesi
  • UMA Coin Kimin?
  • UMA Coin Hangi Ülkenin, Sahibi Kim?
  • UMA Coin Mining
  • UMA Coin Hangi Borsada Nasıl Alınır?
  • UMA Coin Binance Ne Zaman Gelecek?
  • UMA Coin Hedef Fiyat
  • UMA Coin Yorumları

UMA Coin Kaç TL (CANLI)

UMA Coin fiyatı 111,33 TRY’dir. UMA coin son 24 saatte -3.01% değişim gösterdi. UMA coin günlük işlem hacmi 1.098.899.169 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 115. sıradadır.

1 UMA Coin Kaç Dolar; $7,54 USD’dir. Son 24 saatte -3.01% oranında değişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.