Twitter Blue Resmen Türkiye’de Görüldü

0 69

Twitter Blue Resmen Türkiye’de Görüldü

Sosyal medya platformları arasında yer alan twitter yeni uygulamaları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Çok sayıda kullanıcısı bulunan twitter blue ise Türkiye’de resmen görüldü. Aboneliğe göre değişen twitter blue henüz Türkiye de eklenmemesine rağmen yeni yeni kullanılmaya başlandı. Atılan tweetleri geri alma özellikleri henüz netlik kazanmayan twitter blue Türkiye de resmen görüldü. Yaklaşık olarak 4 Türk kullanıcının hesabına blue özelliğinin eklendiği ifade ediliyor. Yakın bir zamanda ise bütün kullanıcılar yeni blue özelliğine kavuşacaklar. Bu sayede atılan tweetler geri alınabilecek. Türk kullanıcıların profiline eklenen bu özellik bir hayli işe yarayacak.

Tweet Blue Özelliği Geliyor

Twitter uygulaması milyonlarca kişi tarafından yaygın bir şekilde kullanılıyor. İsteğe bağlı özel abonelik olan blue özelliği yabancı ülkelerde aktive edilse de ülkemizde henüz yaygın bir kullanım söz konusu değil. Ancak Türkiye genelinde bazı kullanıcıların profiline yeni blue özelliği eklenmeye başladı. Var olan özelliklere ek olarak dizayn edilen blue detayı ile atılan tweetler iptal edilebilecek.

Reklamsız Tweet Blue

Aynı zamanda yeni özellikle beraber reklamsız bir şekilde çeşitli makaleler okunabilecek. Twitter blue özelliği ile birlikte özel uygulama simgesi belirleme işlemleri de aktif bir şekilde yapılabilecek. Ancak bu blue özelliği aylık özel abonelikler için geçerli olacak. 4 kullanıcının profiline ise yeni blue özelliği eklendi.

Blue Özelliği Türkiye’de Görüldü

Sosyal medya uygulamaları arasında yer alan twitter tüm dünya ülkelerinde tercih ediliyor. Yabancı ülkelerde sık rastlanan blue özelliği ise Türkiye’de resmi olarak görülmeye başlandı. Yeni blue özellik sayesinde tweet geri alma işlemleri yapılabilecek. Bütün ülkelerde görülebilen blue özelliği Türkiye de her ne kadar erişime açılmasa da bir takım kullanıcıların profiline eklenmeye başlandı.

Yeni blue özelliği erişime açıldığında kullanıcılar bu özellikten yararlanabilecekler. Ayarlar menüsü üzerine yakın bir zamanda blue sekmesi eklenecek. Bütün twitter kullanıcıları bu özelliği tercih edebilecekler. Twitter blue sekmesi aktive edildiğinde atılan tweetler geri alınabilecek. Yeni blue özelliği sayesinde işlemler bu şekilde yapılabilecek. Yakın bir zamanda blue özelliği erişime açılacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.