Spotify Üyelik İptali Nasıl Yapılır – Spotify Premium Para iadesi

0 26

Bu makalemizde sizlere Spotify Üyelik İptali Nasıl Yapılır ile alakalı ayrıntılı Teknoloji tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Spotify Üyelik İptali Nasıl Yapılır Spotify Premium Para iadesi gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Spotify üyelik iptali işlemleri oldukça basittir. Eğer ücretli üyeliğinizi kolayca iptal etmek istiyorsanız şu adımları takip etmeniz kafi olacaktır;

Profilinizden ücretli üyelikler kısmında tıklayın.
Arkasından hangi üyeliği iptal etmek istiyorsanız o üyeliğine tıklayarak devam edin.
Peşinden iptal et seçeneğine tıklayın.
İptal etmenizin nedenini seçerek ileri adımına tıklayın.
Son adımda ise iptal kısmına tıklayıp üyeliğinizi bitirin.

Spotify Premium İptal Etme Mobil
Spotify Üyelik Ücreti
Spotify Otomatik Ödeme Kapatma
Spotify Premium İptal Etme Para İadesi
Spotify Ödeme Yapılmazsa Ne Olur
Spotify Premium İptal Etme Mobil

Spotify Premium iptal etme mobil üzerinden de basit bir şekilde yapılabilir. Bu işlem adımlarını da doğrusu aktarmak gerekirse;

Mobil cihazınızın tarayıcısından spotify.Com/account adresine erişim sağlayarak giriş yapın.
Arkasından ise planın alt kısmında yer alan planı değiştir alanına tıklayarak devam edin.
Son adımda ise Spotify Free kısmına tıklayarak peşinden PREMIUM’U İPTAL ET kısmına da tıklayıp işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Spotify Üyelik Ücreti

Spotify üyelik ücreti paketlere göre değişiyor. Bireysel paketler için aylık ücret 17,99 TL olarak yansıyor. İki kişilik olan Spotify Duo paketi için ise aylık tutar 23,99 TL olarak yansıyor. 6 kişilik olan Spotify Aile paketi için ise ücret aylık olarak 29,99 TL’dir.

Spotify Otomatik Ödeme Kapatma

Spotify otomatik ödeme kapatma işlemleri için https://support.Spotify.Com/tr/payment_help/manage_payments/ sayfalarına erişim sağlayın. Bu sayfada yer alan ödeme bilgilerini yönet seçeneğine tıklayarak işlem yapabilirsiniz.

Spotify Premium İptal Etme Para İadesi

Spotify Premium iptal Etme Para İadesi ne yazık ki mümkün değildir. Üyeliğiniz süresince kesilen tutarlar kullanım bedelleriniz olarak eğitim ediliyor. Aynı vaziyet hediye kartları için de geçerlidir. Mağazalardan satın alacağınız hediye kartlarının da iadesi yalnızca mağazalarda yapılabilmektedir.

Spotify Ödeme Yapılmazsa Ne Olur

Spotify ödeme yapılmazsa ne olur sorusu en sık araştırılan sorular içinde yer alıyor. Bu aşamada üyelikleriniz için otomatik bir ödeme planınız bulunuyor. Bu ödeme planınızdan kartlarınızda ücret varsa eğitim ediliyor. Sadece yeterli bakiye yoksa ücret eğitim edilemiyor. Kısa vadede bir problem olmasa da sürekli ödeme yapılmaması halinde hesabınız askıya alınabilir. Ödeme yönetimi sayfasından etken ödeme bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.