Realme GT 2 Pro Kamera Özelliği

0 29

Realme GT 2 Pro Kamera Özelliği

Uzun süredir bir amiral gemisi üzerinde çalışan Realme, zaman zaman yayınladığı teaser görselleriyle telefonun teknik özelliklerini ve tasarımını gözler önüne seriyor. Bir süredir cep telefonlarını üst-orta ve giriş seviyesi segmentlerine yerleştiren şirket, geçen yıl Mart ayında ilk üst seviye modelini duyurarak, üst modellerini GT Neo 2 ve Neo 2T modelleri ile güçlendirdi. 4 Ocak’ta duyurulan Realme GT 2 Pro, şirketin en son amiral gemisi olacak. Çok genç bir şirket olan Realme, OPPO sayesinde yine de geniş bir kitleye ulaştı ve yeni GT 2 Pro’nun neredeyse her özelliğini ortaya çıkardı. Bugün yayınlanan teaser kameranın özelliklerini gözler önüne seriyor.

Realme GT 2 Pro Kamera Özellikleri Belli Oldu

Beş gün sonra duyurulacak olan Realme GT2 Pro, üçlü arka kamera  ile donatılacak. Fotoğraf, telefonun sol üst köşesine iki büyük lens, bir küçük lens ve iki çift tonlu LED flaşlı bir kamera kurulumu yerleştirildiğinde dokulu bir arka kısmı gösteriyor. Cep telefonunun ana kamerası 50 megapiksel çözünürlükte kayıt yapabiliyor ancak sensör, Realme’nin kardeş şirketi GT 2 Pro’nun amiral gemisi ürününde yer alıyor. OPPO Find X3 Pro ve OnePlus 9 Pro’daki Sony IMX766, Realme’nin amiral gemisi ürününde de bulunuyor.

Realme GT 2 Pro İkinci Kamera

İkinci kamera 150 derecelik ultra geniş açılı bir lens ile donatılmış ve üçüncü kamera  Realme GT 2 Pro için mikroskop lensi olarak kullanılıyor. Ayrıca Teaser’da bahsedildiği gibi bu mikroskop lensi, OPPO Find X3 Pro’da gördüklerimizin yeni bir versiyonu. Bu nedenle, sürüm 2.0 daha da geliştirildi.

Realme GT 2 Pro’dan Yeni Görüntü Geldi

Realme, lansman öncesi GT 2 Pro için yeni bir poster resmi yayınladı. GT 2 Serisi, 4 Ocak’ta Çin genelinde başlayacak. Global lansmanından önce şirket, bir sonraki amiral gemisi cep telefonu için birkaç özelliği doğruladı: En son  fotoğraf  cihazın ön yüzünü gösterir. Postere göre, GT 2 Pro’nun ana sürüm versiyonu, ekranın etrafında tek tip ve ince bir çerçeveye sahip. Fotoğraf, daha önce de söylendiği gibi cihazın ekranının altında ön kamera olmadığını da doğruluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.