ORB Coin Yorum? ORB Coin Geleceği Orbitcoin Token Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 22

ORB Coin Yorum? ORB Coin Geleceği Orbitcoin Token Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

ORB Coin, Kalycity adı verilen metaverse oyununun yönetim ve hizmet tokenidir. Klaycity ise kullananların dünya genelindeki favori şehirlere haiz olabilecekleri, arazi satın alabilecekleri ve ORB Coin kazanabilecekleri bir metaverse oyunudur. Metaverse dünyasında yeni bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan bu oyun, yatırımcı ve kullanıcılar tarafınca çok beğenilmiştir. Borsalarda yeni listelenecek olan ORB Coin nedir sorusu ise detaylı olarak araştırılmaya başlanmıştır. Sizlere hem bu coin bununla beraber hakkında meydana getirilen yorumlarla ilgili detaylı informasyon sunalım;

ORB Coin Nedir?
İlk resmi metaverse projesi olarak bilinen Klaycity, Klaytn adı verilen blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Bu oyun kullanıcıların NFT biriktirerek veya çiftçilik yöntemiyle token kazanabilecekleri bir ekosistem oluşturmayı fakatçlar. Bundan dolayı NFT oyunlarını ve merkezi olmayan oyna kazan sistemini birleştirir. Bu platformda kullanılan mahalli token ise ORB Coin’dir. Bu coin ve detayları hakkında bilgi verelim;

Klaycity oyunu, kullananların dünya genelindeki popüler olan şehirlerin bir kısmına haiz olabilecekleri, burada verilen çeşitli görevleri yaparak ORB Coin elde edebilecekleri bir ekosistem oluşturur.
Topluluk tarafınca yönetilen bu platform, oyuncuların kararlar alırken veya geliştirmeler yapılırken öneriler sunmalarına izin verir.
Oyunda, başlangıç aşmasında yalnızca 1000 arazi sunulur. Bu arazilerde keşfetme, temizleme ve ticaret ile token geliri elde edilir. Oyundaki yeni yerlerin kilidi oyucuların seviyelerine ve becerilerine bağlı olarak açılır.
Merkezi olmayan bu oyunda staking, madencilik ve token yakma mekanizmaları vardır.
Kullanıcılar ORB token toplamak ve yeni yerleri keşfedebilmek için LAY007 isminde olan tokenleri üretmelidir.
ORB Coin yeni bölgelerin kilidini açmak, LAY007 oranını arttırmak ve mevcutta olan bölgelerin seviyesini yükseltmek amacıyla kullanır.
LAY007 ise oyundaki bölgelerde bulunan ve ORB token madenciliği için kullanılan temizleme cihazları olarak tanımlanır. Bu cihazlar yeni bölgelerin keşfinde de kullanılır.
Bu coin aynı zamanda sahiplerine yönetimde oy kullanma ve düşünce sunma hakkı da verir.

ORB Coin Kaç TL (CANLI)

Orbitcoin Coin fiyatı 1,84 TRY’dir. Orbitcoin coin son 24 saatte -0.74% değişim gösterdi. Orbitcoin coin günlük işlem hacmi TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 2052. sıradadır.

ORB Coin Kaç Dolar; $0,125478 USD’dir. Son 24 saatte -0.74% oranında değişti.

ORB Coin Kaç TL; ₺1,84 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -0.74% değişim gördü.

ORB Coin Hangi Borsada?

ORB Coin satın almak için Gate.io borsasından 21.03.2022 tarihinde saat 14:00’dan sonra yapılacak olan listelemenin ardından satın alabilirsiniz. Bu borsadan alım yapmak için hesabınızda USDT bulunması gerekir.

ORB Coin Kaç TL (CANLI)
ORB Coin Nedir?
ORB Coin Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.