Manchester City Coin Geleceği City Token Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023 2024 2025 2030

0 19

Bu makalemizde sizlere Manchester City Coin Geleceği City Token ile alakalı ayrıntılı Kripto Para tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Manchester City Coin Geleceği City Token Yorum Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023 2024 2025 2030gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

CITY Coin, Manchester City yandaş tokeni olarak tanımlanır. Bu futbol kulübü tarafından, taraftarların Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanmalarına olanak sağlamak, kulüp yönetiminde oy kullanma olanakı vermek amacıyla çıkarılmış olan bir fayda tokenidir. Üyelik anahtarı görevinde olan CITY Coin nedir sorusu, Gate.Io borsasında listeleneceği haberi ile yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Bu coin ve hakkında meydana getirilen yorum haberleri ile ilgili detayları izah edelim

Manchester City Coin Kaç TL (CANLI)

Manchester City Fan Token Coin fiyatı 197,55 TRY’dir. Manchester City Fan Token coin son 24 saatte -6.28% değişim gösterdi. Manchester City Fan Token coin günlük işlem hacmi 462.519.225 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 557. sıradadır.

Manchester City Coin Kaç Dolar; $13,31 USD’dir. Son 24 saatte -6.28% oranında değişti.

Manchester City Coin Kaç TL; ₺197,55 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -6.28% değişim gördü.

Manchester City Coin Nedir?
2020 senesinde İngiltere Premier liginde göstermiş olduğu başarısı ile adından söz ettiren futbol kulübü Manchester City, kripto piyasasına da giriş yapmıştır. 2021 yılında CITY Coin adını verdiği tokeni piyasaya sürülmüş ve önemli kripto para borsalarında listelenmiştir. Son dönemde gösterdiği fiyat performansı ve kullanıcılarına sağladığı faydalar bakımından çok mevzuşulun ve Gate.Io borsasında listeleneceği haberinin peşinden daha çok araştırılmaya başlanan CITY Coin nedir sorusunu, aşağıdaki şekilde cevaplayabiliriz;

CITY Coin, Chiliz blok zinciri üzerinde işlem icra eden Socios.Com isminde olan platform tarafınca çıkarılmış olan bir yandaş tokenidir.
Sahiplerine oy kullanma, kripto para alışverişi yapma, özel ödüller, kulüp tanıma ve çok daha fazlasına erişme olanakı sağlar.

CITY tokene sahip olan kişiler Manchester City kulübü tarafınca yayımlanan anketlerde, akılı sözleşme yoluyla oy kullanabilir.

Ethereum ağı üzerine kurulmuş olan bu token taraftar kararı anketlerinde, sahiplerine düşünce beyan etme imkânı sağlar. Bu sayede yönetişim tokeni olarak kullanılır.
Socios platformunda yayınlanan etkinlikler ve etkileşimler sonucunda, sahiplerine çeşitli ödüller kazanma imkanı sağlar.

Gelecekte yapılacak geliştirmeler daha sonra NFT ödülleri kazanmak amacıyla stake özelliği eklenecek ve sahiplerine pasif gelir elde etme olanakı sağlayacaktır.
Sahiplerine oyuncularla tanışma, çeşitli VIP ayrıcalıklar, stadyum turları benzer biçimde fırsatlar sağlar.

Socios.Com üzerinde çeşitli ödül senaryoları ile kullanıcılarına dağıtılan bu token, bununla birlikte imzalı özel yandaş ürünlerine erişim imkânı da sağlar.
Bu tokenin değiştirilebilir özelikte olması, taraftarların takas yapabilmesine olanak tanır. Bu sayede taraftarlar kendi aralarında ticaret yapma ile beraber kripto para dünyasından mal ve hizmet satın almak için de bu tokeni kullanabilir.

CITY, taraftarların NFT üretmesi için de kullanılır.

Manchester City Coin Hangi Borsada?

CITY Coin satın almak için Binance, FTX, Tokokripto borsalarını ziyaret edebilirsiniz. Binance borsasından BUSD, USDT, BTC ve BNB para birimlerini kullanarak satın alma işleminizi yapabilirsiniz. Gate.io borsasında ön satışı tamamlanan bu coini 22.03.2022 tarihinde saat: 15:30’dan itibaren, USDT ile satın alabilirsiniz.

  • Manchester City Coin Kaç TL (CANLI)
  • Manchester City Coin Nedir?
  • Manchester City Coin Yorum Haberleri
  • Manchester City Coin Hangi Borsada?
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.