Epic Gamesten Oyun Hediyesi

0 31

Epic Gamesten Oyun Hediyesi

Popüler oyun platformu arasında yer alan Epic Games yeni bir kampanya başlattı. Toplamda 70 TL tutarında ki oyun bir süreliğine bedava oynanacak. Epic gamesten ücretsiz oyun moving out erişime açıldı. Oyun tutkunları bu habere bir hayli sevinecek. Yeni sunulan oyun belirli bir süre içerisinde ücretsiz olarak oynanacak.

Epic Games totalde 70 TL oyun için kısa süreliğine ücretsiz yaparak oyun severlerin dikkatini çekmeyi başardı. Oyun tutkunları bu haber karşısında bir hayli mutlu oldular. Ancak bu detay kısa bir süre geçerli olacak. Moving out isimli oyun normalde 70 TL karşılığında oynanıyor. Ancak oyun kısa bir süre ücretsiz olacak.

Epic Games Bir İlke İmza Attı

Oyun piyasalarında bir hayli hareketli gelişmeler yaşanıyor. Epic games platformunda yaşanan bir gelişmede oyunun kısa bir zaman için ücretsiz olduğu açıklandı. Firma bu oyunu oyun tutkunları için hediye ediyor. 70 TL olan oyun belirli bir süre ücretsiz olacak. Bir simülasyon oyunu olarak bilinen ve 70 TL ye sahip olan moving out epic gamesten oyun severler için ücretsiz olacak.

Epic Games’ten Farklı Detaylar

Bu hediye ile dikkat çekmeyi başaran epic games ilerleyen dönemlerde farklı detayları oyuncular için sunacak. Moving out oyun hediyesi ise oyuncular tarafından merakla karşılandı. Moving out hayranları sunulan bu imkanı en iyi şekilde değerlendirecekler.

Dev Ortaklıktan Ücretsiz Oyun Hediyesi

Epic games ortakları ile işbirliği yaparak yeni bir oyun için ücretsiz erişime izin veriyor. Bir simülasyon oyunu ile dikkat çeken moving out oyuncular için kısa bir süre ücretsiz olacak. Oyun sektöründe yaşanan bu gelişme ile birlikte dev ortaklar bu karara vardı. Moving out oyununun kısa bir süre ücretsiz olacağını açıklayan epic games ve ortakları kararın oyuncular için alındığını belirtiyor. 70 TL tutarında olan moving out oyunu bir süre ücretsiz olacak. Moving out ismi ile bilinen oyun epic games platformu üzerinden ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyuncular ise bu sistemden bir hayli memnunlar. Ancak bu uygulama kısa bir süre için geçerli olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.