Chain Coin Geleceği XCN Coin Yorum ve Chain Xcn Coin Nedir Token Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023

0 136

Bu makalemizde sizlere Chain Coin Geleceği XCN Coin Token Yorum ve Chain Xcn Coin Nedir ile alakalı ayrıntılı Kripto Para tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Chain Coin Geleceği XCN Coin Yorum ve Chain Xcn Coin Nedir Token Grafikler Piyasa Değeri 2022 2023 gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

XCN Coin Chain platformunda kullanılan, kullananların indirimler alabileceği, tecim ücretleri için ödeme yapabileceği ve muhtelif özelliklere erişebileceği yerel bir belirteçtir. Chain platformu ise daha iyi finansal hizmet taktim etmek amacıyla Chain Core ismi verilen blok zincirine ve hizmet ürünü defteri olarak Sequence’e haiz olan bulut tabanlı bir blok zinciri alt yapısıdır. Daha ilkin CHN token olarak adlandırılan ve kısa süre önce isim değişikliği meydana getirilen XCN Coin nelerdir ve bu coin hakkında uzmanlar tarafındasın yapılan yorumlar nedir, ayrıntılı olarak paylaşalım;

XCN Coin Nedir?

Daha parlak zeka ve daha kullanışlı bir iktisat sağlama yolunda blok zinciri tabanlı bir teknoloji firması olarak kurulmuş olan Chain, finansal ürün ve hizmetleri destekleyen kriptografik defterlere sahiptir. Platformun Sequence tarafınca desteklenmesi, finansal alanda devrim yaratan ürün ve hizmetleri sunabilmesine olanak sağlamıştır.

Kısa vakit ilkin piyasalarda XCN Coin olarak yerini alan bu platformun yerel belirteci ise ERC-20 ağında çalışır ve ETH alt yapısındadır. 2014 yılında kurulan ve bugüne kadar başarılı işlere imza atan Chain platformunun özelliklerini ve XCN Coin nelerdir sorusunu aşağıdaki halde açıklayabiliriz;

Platformda bulunan Sequence kısaca sekans defteri, kuruluşların mevcut bakiyelerini jeton olarak güvenilir bir halde izlemelerini ve geçirme etmelerini sağlar.
Mobil cüzdan uygulaması kullanıcıların bakiyelerini depolamasına ve ticaret yapmasına imkan sağlar.
Müşteri fonlarını güvenli biçimde saklayan bir kripto para borsası görevindedir.
Kredi vermeyi, hizmet vermeyi ve bunları satmayı sağlayan bir kredi platformu özelliği taşır.
Tüketici ve şoför bakiyelerinin yönetilebileceği seyahat paylaşımı uygulamasına haizdir.
Sekans defteri üstünde geliştiricilerin bir uygulama geliştirmesi çok kolaydır. Bunun için kapsamlı belgeler ve kod örnekleri sunulur.
Geliştiriciler için çoklu dil desteği ve sıra panosu özelliği mevcuttur. Sıra panosu ile uygulamaların oluşturulması ve bunların sorgularının çalıştırılması sağlanır.
XCN Coin, kullanıcılarının bu platformda icra ettikleri finansal işlemlerden ücret indirimleri almasını sağlar.
Coine haiz olan kişiler ticari ürünler için ödeme yapabilir, borç verebilir ve borç alabilir.
Bu coin sahiplerine toplum yönetiminde oy kullanma imkanı sağlar.
Platformda bulunan Premium özelliklere, XCN ile ulaşılabilir.

XCN Coin Kaç TL (CANLI)

Chain Coin fiyatı 1,38 TRY’dir. Chain coin son 24 saatte 10.05% değişim gösterdi. Chain coin günlük işlem hacmi 2.309.989.515 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 2826. sıradadır.

XCN Coin Kaç Dolar; $0,093694 USD’dir. Son 24 saatte 10.05% oranında değişti.

XCN Coin Kaç TL; ₺1,38 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 10.05% değişim gördü.

XCN Coin Hangi Borsada
XCN Coin satın almak için kayıt yaptırabileceğiniz borsalar Gate.Io, Kucoin, Bittrex, CoinTiger ve Digifinex borsalarıdır. Kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra KYC doğrulamanızı da yaparak, bu borsalardan derhal coininizi satın alabilirsiniz.

Tüm borsalardan USDT para birimini kullanarak alım yapabilirsiniz. Gate.Io borsasından ETH kullanarak ve Kucoin borsasından BTC kullanarak da alım yapabilirsiniz. Ayrıca Bittrex borsasından USD işlem çiftiyle de alım yapma imkanınız vardır.

  • XCN Coin Kaç TL (CANLI)
  • XCN Coin Nedir?
  • XCN Coin Yorum
  • XCN Coin Hangi Borsada
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.