2021’de Instagram’da En Çok Beğenilen Gönderiler!

0 33

2021’de Instagram’da En Çok Beğenilen Gönderiler!

Dünyaca bilinen sosyal medya Instagram en popüler paylaşımları yayınlandı. Listenin içinde ünlü isimler bulunuyor. Instagram, yaklaşık 1 milyar kullanıcısıyla dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biridir.

Instagram’da neredeyse her dakika paylaşımlar oluyor ve bu gönderiler diğer hesaplardan beğeni ve yorum alıyor.

Bir milyara yakın kullanıcısıyla Instagram, çok büyük sosyal medya alanlarından biridir.

Instagram‘da hemen hemen her dakika paylaşımlar yapılıyor ve bu paylaşımlar diğer hesaplardan binlerce beğeni ve yorum alıyor.

 • Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez ikiz doğuracaklarını açıkladı. Bu açıklama Ronaldo’nun takipçileri tarafından hoş karşılandı ve 32,2 milyon beğeni aldı.

 • Ariana Grande

Ünlü şarkıcı Ariana Grande, geçen aylarda Dalton Gomez ile evlendi. Çiftin düğün gönderisi 26,7 milyon beğeni ile en popüler gönderilerden biri oldu.

 • Kylie Jenner

Kylie Jenner ikinci çocuğunu hamile olduğunu duyurdu. Bu gönderi de çok popülerdi ve yaklaşık 24.5 milyon beğeni aldı. Paylaşıma birçok ünlüden çok yorum da aldı.

 • Billie Eilish

Ünlü genç şarkıcı Billie Eilish sarı saçlarını ilk olarak Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Diğer gönderiler gibi, bu gönderi de yaklaşık 23 milyon beğeni ve 355.000’den fazla yorum aldı.

 • Lionel Messi

Dünyaca tanınan futbolcu Lionel Messi geçtiğimiz günlerde Paris Saint-Germain’e katılmak için Barcelona’dan ayrıldı. PSG forması paylaşımı 22 milyon beğeni aldı.

 • Billie Eilish

Billie Eilish’in Vogue dergisinde bir kapak fotoğrafı paylaşan gönderisi en popüler gönderilerden yerin tekra aldı. Listede yer alan şarkıcı 22 milyon beğeni ile ikinci kez listeye girdi.

 • Tom Holland

Son olarak listede ünlü aktör Tom Holland’ın kız arkadaşı Zendaya’ya doğum günü sözleri paylaşımı yer alıyor. Herkes gibi, bu gönderi de yaklaşık 19.7 milyon beğeni aldı.

 • Lionel Messi

Lionel Messi, paylaşımına 22 milyon beğeni alarak Copa America kupasını paylaştı. Ünlü futbolcu bu paylaşımıyla listede bir yer daha kazandı.

 • Lionel Messi

Lionel Messi, üçüncü paylaşımıyla bu listedeki yerini sağlamlaştırdı. 294 milyon takipçisi olan bir futbolcu, Barcelona’dan ayrıldığını açıklayan bir gönderiden 21,2 milyon beğeni aldı ve ismi favori listesine altın harflerle kazındı.

 • Mermaid Montana
 1. isim aslında şaşırtıcı bir isim. Yaklaşık 920.000 takipçisi olan bir kızla çekilen Mermaid Montana videosu oldukça popülerdi ve 20,2 milyon beğeni aldı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.